Hudební dvířka 6 💜- get together&well&stronger

Připravila jsem pro vás další hudební dvířka. Ne protože bych neměla čas a chuť psát jiné články, bohužel na to není příliš prostoru. Nechci zabíhat do detailů, nicméně se u mě objevila vzácná vrozená – doteď skrytá – vada a šlo mi o život. Několikrát; právě proto, že jsem komplikovaný případ a mnohé souvisí s mnohým. Jak říkaly zdravotní sestřičky: „někdo musí být výjimečný“.

Nechci – a ani nebudu – to rozpitvávat v následujících článcích, takže se ani neptejte, díky za zájem, ale neodpovím. Rozhodla jsem se si držet pozitivní a čistou mysl, a babrat se v něčem, co jsem si opět nezavinila já sama, by byl masochismus. Můj život byl vždy komplikovaný, ale dal mi nadhled, srovnal mi priority a hlavně mi poskytl osobnostní vyzrálost (to je fakt, dětský mozek traumaty zestárne mnohem rychleji, mám odzkoušeno z častých a závažných operací srdce). O vlastní vyzrálosti někteří nemůžou mluvit ani v padesáti, ostatně každý někoho takového známe, kdo měl život vždy celkem snadný, ale cítí se velmi nespokojený snad úplně se vším. Vůbec neví, jaký to je… Tím se vlastně vracím ke svému nedávnému článku o tom, že by si měl člověk vážit svého času, protože lidé v okolí dělají strašně moc s jeho psychikou.

V nemocnici jsem se dívala na filmy, když to jen šlo, což často bohužel nešlo (hlavně na JIP), měla videohovory s manželem, když už ty návštěvy nejsou možné a – ano, pointa článku – poslouchala jsem písničky. Třeba právě tyto, které tu s vámi chci sdílet. Tak, here we go.

(Vynechala jsem ty, které mám skutečně spojené s nemocnicí, třeba Fly away [starý song] od Lennyho Krawitze, ARO sestry ji tehdy poslouchaly 24/7. Ačkoliv text songu celkem odpovídal mojí náladě.)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.