Hudební dvířka 2 – Vánoce 🎅

Tak jak si užíváte vánoční čas? Přemýšlela jsem, jaký článek bych měla napsat, jestli vůbec nějaký. Předělávala jsem své starší výtvory, jelikož WordPress změnil svůj editor a některé z nich mi totálně graficky rozhodil. Zároveň jsem při čtení jsem zjistila, že mám tendence se ozývat, především pokud mě něco naštve, něco mi vadí, anebo se cítím opuštěně. Spousta věcí mě stále štve, především pak ableismus, který nikdy nevymizí, nicméně v poslední době se opuštěně tolik necítím.

A přestože ani pro mě tyto Vánoce nebudou zrovna pozitivní, protože máme konflikty mezi příbuznými a během posledních dvou let mi umřeli prarodiče (minulé Vánoce s námi byl ještě děda, ale měla jsem záchvat úzkosti přímo u štědrovečerní večeře), říkala jsem si, že bych mohla připravit nějaký aspoň částečně pozitivní článek. Není to článek v pravém slova smyslu, jak vidíte, připravila jsem si pro vás playlist vánočních songů.

Úmyslně jsem vybírala pouze ty, které se na nás každý rok nevalí z reproduktorů v obchoďácích a snažila jsem se pokrýt různé žánry – od popu, přes balady až po rock. Enjoy a veselé Vánoce. 🎅🌨🎄

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.